Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator M1

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne.

Mezator M1 pracuje w technologii NLS, wykorzystując najnowsze oprogramowanie

Kup na raty

O Analizatorze Mezator M1

Dzięki badaniu za pomocą Mezator M1 możliwe jest przeprowadzenie dokładnej analizy stanu zdrowia i wysnucie wniosków prowadzących do prawidłowej diagnozy i odpowiedniego leczenia.

 

UWAGA NA PODOBNE URZĄDZENIA!

Pozwala na badanie struktur, tkanek, organów, komórek, narządów i całych układów. Dodatkowo, badanie wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji (95% dokładności, jeden z najwyższych wskaźników na rynku).

Wykazuje możliwość zdiagnozowania 120000 różnych dolegliwości i nieprawidłowości, a także obserwacji sytuacji w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji. Równie interesującą funkcją jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co pozwala na wprowadzenie balansu w diecie pacjenta. Dzięki szybkiej diagnozie możliwe jest wyeliminowanie ognisk infekcji i zapobieganie rozprzestrzenianiu się dolegliwości.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Gdzie sprawdzi się Mezator M1?

Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie

Placówki medyczne

Kliniki i placówki medyczne

Uzdrowiska

Uzdrowiska

Placówki edukacyjne i szkoły

Placówki edukacyjne i szkoły

SPA i centra kosmetyczne

SPA i centra kosmetyczne

Przedmioty prowadzące bezpośrednią sprzedaż zdrowej żywności

Przedmioty prowadzące bezpośrednią sprzedaż zdrowej żywności

Mezator Rollup

Rollup gratis przy zakupie urządzenia MEZATOR M1 przez podmioty prowadzące własne placówki diagnostyczne.

Kompleksowa baza danych

Mezator M1 wyposażony jest w kompleksową bazę danych z informacjami o lekach, ziołach, parafarmaceutykach i suplementach diety przydatnych w potencjalnej przyszłej kuracji pacjenta.

Mezator M1 jest rozwiązaniem dla różnego rodzaju biznesu. Dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność w sektorze medycznym, kosmetycznym czy uzdrowiskowym, nasze urządzenie będzie świetnym uzupełnieniem Twojej oferty.
Wraz z Mezatorem M1 otrzymujesz wsparcie ekspertów, trzyletnią gwarancję i nieograniczone możliwości aktualizacji oprogramowania. To nowoczesne, bezpieczne i nieinwazyjne urządzenie przyniesie wiele satysfakcji zarówno Tobie, jak i Twoim pacjentom.

Wygodniejsza obsługa klienta, wyższa dokładność, większa elastyczność raportów i badania, powiększona baza danych i prędkość skanowania sprawia, że Mezator M1 jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących rozwijać swoją działalność w oparciu o najlepsze technologie.