W  Evitum wykonujemy testy obciążeń organizmu pozwalające wykryć min; boreliozę, chlamydię, pasożyty, bakterię, grzybice, alergie etc.

Poniżej krótki opis każdej z metod jakie oferujemy :

EAV łączy w sobie teoretyczną i praktyczną wiedzę, czerpiąc z dorobku wschodniej i zachodniej medycyny. Metoda pozwala na wykrycie choroby na postawienie przedklinicznej diagnozy, zanim jeszcze nastąpią jej kliniczne objawy. Dzięki temu można dobrać odpowiednią terapię, wspierającą organizm w walce z jego słabościami – eliminując zagrożenie zdrowia. Metoda współgra doskonale z medycyną naturalną, umożliwiając testowanie suplementów i naturalnych środków medycznych, nie wywołujących żadnych skutków ubocznych, a pozwalających na osiągnięcie maksymalnego skutku medycznego.

Metoda (test obciążenia organizmu) jest w pełni bezpieczna, bezinwazyjna, bezbolesna i w żaden sposób nie naraża pacjenta na niechciane efekty uboczne. Eliminując poszczególne dolegliwości i kompleksowo oczyszczając organizm, działamy profilaktycznie, eliminując zagrożenie zawałów, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, otyłości, depresji i stanów lękowych oraz wielu innych schorzeń.

Diacom

Metoda diagnostyki NLS, na której opiera się działanie urządzenia Diacom, pozwala określić stan bioenergetyczny każdego organu osobno. Dzięki temu w sposób odzwierciedlający w pełni stan faktyczny, możliwa jest trafna diagnoza. Precyzja urządzenia oceniana jest na około 97%, test  odbywa się w sposób bezpieczny i zupełnie bezbolesny. Niezrównaną zaletą jest kompleksowy obraz, który dzięki biorezonansowi można uzyskać – dzięki temu leczenie nie skupia się wokół łagodzenia objawów, tylko eliminuje przyczyny choroby – niezależnie od tego, jak głęboko są one ukryte w organizmie.

Wynik testu daje pełen obraz stanu zdrowia – wszelkich zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu, odchyleń  w działaniu narządów wewnętrznych, tkanek, kości – w tym kręgosłupa, bilansu energetycznego organizmu. W sposób niezwykle szczegółowy i precyzyjny wskazuje nieprawidłowości, umożliwiając zdiagnozowanie przyczyn. Test  jest w stanie wykazać zaburzenia zanim wystąpią objawy choroby – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod diagnostycznych, dzięki temu, można leczyć choroby, jeszcze przed ich rozwinięciem. Pozwala to na znacznie skuteczniejszy i szybszy powrót do pełnego zdrowia.

Test skanerem Diacom daje pełen obraz stanu zdrowia – wszelkich zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu, odchyleń w działaniu narządów wewnętrznych, tkanek, kości – w tym kręgosłupa, bilansu energetycznego organizmu. W sposób niezwykle szczegółowy i precyzyjny wskazuje nieprawidłowości, umożliwiając zdiagnozowanie przyczyn.

Co zapewnia Diacom:

 • Kompleksowe zdrowie – umożliwia pełen skan organizmu (narządy, tkanki, układ kostny);
 • Identyfikację choroby – odnajduje źródło i przyczynę dolegliwości;
 • Pełen obraz stanu organizmu – analizuje wydolność wielonarządową, badając całe ciało;
 • Nieinwazyjną diagnostykę – wykrywa wirusy, bakterie, pasożyty i zanieczyszczenia;
 • Profilaktykę – lokalizuje patogeny i słabe punkty zdrowotne;
 • Skuteczniejsze leczenie – pozwala na prognozowanie przebiegu choroby;
 • Szybszy powrót do zdrowia – diagnoza następuje zanim choroba się rozwinie;
 • Przeciwdziałanie alergiom – wykrywa alergeny i przyczyny uczuleń;
 • Znajdowanie przyczyn chorób skórnych – wykrywa źródło wszelkich dolegliwości dermatologicznych;
 • Świadomość organizmu i istniejących zagrożeń – definiuje predyspozycje genetyczne;
 • Skuteczną suplementację – pozwala na indywidualny dobór selektywnego preparatu z prawie 2000 dostępnych wariantów.

 

Świadczymy również Testy wyjazdowe , które są idealną propozycja dla osób chcących wykonać test   w wybranym przez siebie miejscu , nasi diagności dojadą w każde miejsce w Polsce.