small_baner

Testy Obciążeń Organizmu

W placówkach Evitum wykonujemy testy obciążeń organizmu pozwalające wykryć min; boreliozę, chlamydię, pasożyty, bakterię, grzybice, alergie etc.

Poniżej krótki opis każdej z metod jakie oferujemy :

EAV łączy w sobie teoretyczną i praktyczną wiedzę, czerpiąc z dorobku wschodniej i zachodniej medycyny. Metoda pozwala na wykrycie choroby na postawienie przedklinicznej diagnozy, zanim jeszcze nastąpią jej kliniczne objawy. Dzięki temu można dobrać odpowiednią terapię, wspierającą organizm w walce z jego słabościami – eliminując zagrożenie zdrowia. Metoda współgra doskonale z medycyną naturalną, umożliwiając testowanie suplementów i naturalnych środków medycznych, nie wywołujących żadnych skutków ubocznych, a pozwalających na osiągnięcie maksymalnego skutku medycznego.

Metoda (test obciążenia organizmu) jest w pełni bezpieczna, bezinwazyjna, bezbolesna i w żaden sposób nie naraża pacjenta na niechciane efekty uboczne. EAV usuwa z organizmu infekcje pleśniowe, pasożyty, toksyny i zanieczyszczenia, grzyby, pierwotniaki, ogniska zapalne we wszystkich narządach, metale ciężkie i wszystko to, co zakłóca naturalną równowagę. W ten sposób, eliminując poszczególne dolegliwości i kompleksowo oczyszczając organizm, działamy profilaktycznie, eliminując zagrożenie zawałów, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, otyłości, depresji i stanów lękowych oraz wielu innych schorzeń.

Diacom 

Metoda diagnostyki NLS, na której opiera się działanie urządzenia Diacom, pozwala określić stan bioenergetyczny każdego organu osobno. Dzięki temu w sposób odzwierciedlający w pełni stan faktyczny, możliwa jest trafna diagnoza. Precyzja urządzenia oceniana jest na około 97%, badanie odbywa się w sposób bezpieczny i zupełnie bezbolesny. Niezrównaną zaletą badania jest kompleksowy obraz, który dzięki biorezonansowi można uzyskać – dzięki temu leczenie nie skupia się wokół łagodzenia objawów, tylko eliminuje przyczyny choroby – niezależnie od tego, jak głęboko są one ukryte w organizmie.

Wynik badania daje pełen obraz stanu zdrowia – wszelkich zaburzeń w funkcjonowaniu organizmu, odchyleń w działaniu narządów wewnętrznych, tkanek, kości – w tym kręgosłupa, bilansu energetycznego organizmu. W sposób niezwykle szczegółowy i precyzyjny wskazuje nieprawidłowości, umożliwiając zdiagnozowanie przyczyn. Badanie jest w stanie wykazać zaburzenia zanim wystąpią objawy choroby – w przeciwieństwie do tradycyjnych metod diagnostycznych, dzięki temu, można leczyć choroby, jeszcze przed ich rozwinięciem. Pozwala to na znacznie skuteczniejszy i szybszy powrót do pełnego zdrowia.

 

 • Urządzenia do diagnostyki organizmu

  Rozwiń swoją działalność diagnostyczną z naszą pomocą.

  Czy wiesz że Polski rynek usług medycznych jest jednym z najszybciej rozwijających się w całej UE?

  A czy zdajesz sobie sprawę z tego iż człowiek z dolegliwościami nigdy nie zrezygnuje z walki o lepsze jutro?

  Bardzo szybka stopa zwrotu z inwestycji

  Czytaj więcej ...

 • Placówki

  Placówki Evitum znajdziesz w całej Polsce.
  Kliknij na miasto aby poznać szczegóły placówki.

  Wrocław
  Katowice
  Opole
  Głuchołazy

  Trzebnica
  Leżajsk
  Gdynia
  Ełk

  Częstochowa

  Kliknij tutaj, aby zobaczyć mapę placówek.