Mezator Freq

Każdy czasem potrzebuje odprężenia mięśni i regeneracji całego ciała. Żyjesz aktywnie i dbasz o siebie zarówno od
zewnątrz jak i od wewnątrz? Koniecznie poznaj nasze nowe urządzenie Mezator Freq, które pozwoli Ci na efektywny
relaks organizmu zawsze i wszędzie!

Dla kogo?

Mezator Freq sprawdzi się doskonale u osób aktywnych fizycznie i dbającym o swoje ciało nie tylko od zewnątrz. Zmęczenie po treningu czy całym dniu pracy zniknie szybciej, a mięśnie zregenerują się w krótszym czasie. Niespodziewane kontuzje również odejdą w niepamięć. Dzięki takiemu działaniu nie tylko ciało będzie funkcjonowało sprawnie – również umysł będzie odciążony i wypoczęty.
Osoby, którym doskwierają różnego rodzaju dolegliwości bólowe także powinny sięgnąć po nasze urządzenie. Pomoże ono zmniejszyć odczuwany ból, a co więcej, w następnej fazie działania pomoże usunąć jego przyczynę.
Jest też kolejna, niezaprzeczalna zaleta. Obrane na początku założenia odnośnie konkretnej terapii nie zostaną zniweczone przez pracę czy wyjazd – Mezator Freq jest niewielkich rozmiarów i można zabrać go ze sobą wszędzie. Możesz mieć go zawsze pod ręką i korzystać z niego w każdym miejscu!
Nie musisz obawiać się również, że urządzenie się rozładuje. Dołączona do zestawu bateria pozwoli przez długi czas korzystać z terapii.
Prostota i wygoda obsługi sprawi, że nie będziesz chciał się z nim rozstać. Kiedy poczujesz pierwsze efekty, z pewnością będziesz z niego korzystał regularnie. Nie zastanawiaj się – ciesz się dobrym zdrowiem i niezależnością przez cały czas!

Korzyści dla Twojego ciała i umysłu

  • uśmierzanie bólu
  • szybsze gojenie się ran
  • szybsza regeneracja i wzrost kości
  • niwelacja bólów stawów
  • regeneracja mięśni
  • rozluźnienie oraz relaks mięśni
  • lepsze samopoczucie

Proces terapii

Stosowanie tego urządzenia jest zupełnie bezbolesne, nieinwazyjne i bezpieczne.
Krążenie krwi w ludzkim ciele oraz jej oczyszczanie stanowi klucz do wzmocnienia systemu immunologicznego. Dzięki umieszczeniu elektrod elektrostymulatora nad tętnicami w nadgarstku (tętnicą promieniową i łokciową) elektrony dostają się do krwi. Mikropulsowanie, które jest główną metodą terapii wpływa na poprawę stanu całego ciała.

W zależności od stopnia przyzwyczajenia i potrzeb organizmu ustala się zarówno czas oraz siłę mikropulsowania, jak i częstotliwość, z jaką się je stosuje.
Przykładowo, pierwsze użycie może trwać 15 minut, a czas terapii wydłuża się stopniowo do 2 godzin dziennie przez 8-12 tygodni. Można również zgrupować dni terapii i stosować ją ciągle, np. 2 dni w tygodniu czy 1 tydzień w miesiącu. Dopasowujesz formę terapii całkowicie do swoich potrzeb i możliwości!

Działanie

Mikroprądy, nazywane inaczej elektryczną stymulacją nerwowo-mięśniową, są prądami o niskim natężeniu: od 10 do 500 μA. W badaniach naukowych dowiedziono, że impuls mikroprądów powoduje wzrost ATP w organizmie. ATP jest wielofunkcyjnym koenzymem, nośnikiem energii używanej w metabolizmie komórki, który odgrywa rolę w wewnątrzkomórkowym transporcie energii. Ma też właściwości wpływające na proces gojenia się ran, zrastania i regeneracji kości, regeneracji tkanek, a także odczuwanie bólu.
Reakcje chemiczne w komórkach, które są wynikiem przyjmowania pożywienia powodują powstawanie prądu elektrycznego. Delikatne prądy energii elektrycznej ciała są kluczem do zdrowia – pobudzają i kontrolują reakcje chemiczne, a dzięki nim substancje odżywcze trafiają do komórek i odżywiają je. Stymulacja mikroprądami pozwala nie tylko na lepsze i bardziej efektywne odżywianie komórek, ale też łatwiejsze pozbywanie się z nich zbędnych substancji i toksyn.

Technologia

Protokół Rife’a został opracowany przez doktora Rife’a, by skutecznie wzmacniać układ odpornościowy i wspierać organizm w procesach samoleczenia, przyspieszać je. Protokół ten został opracowany w ubiegłym stuleciu na podstawie doświadczeń osobistych doktora, a także wielu osób mających do czynienia z Protokołem Rife’a. Niniejsze urządzenie, które służy stosowaniu mikroprądów, Rife opracował na podstawie przeprowadzonych przez siebie badań laboratoryjnych.
Mezator Freq służy Twojemu zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Daje Ci możliwość stosowania terapii wtedy, gdy tego potrzebujesz, a co więcej – w dowolnym miejscu. Chcesz pozbyć się toksyn i bólu, dać wytchnienie zmęczonym mięśniom, przyspieszyć powrót do optymalnego funkcjonowania po kontuzji? Koniecznie przekonaj się sam, w jak prosty sposób Freq pomoże Ci to osiągnąć!

Zamów kontakt