JAK DZIAŁA MEZATOR M1

Mezator M1® to urządzenie biodiagnostyczne, które wykorzystuje technologię biorezonansu do wykonania nieinwazyjnej i relatywnie szybkiej diagnozy stanu zdrowia pacjenta. W czasie krótkiego i bezbolesnego badania dokonywana jest analiza składu i stanu organizmu pacjenta.

Wirujące fale alfa mózgu osoby badanej zostają czytane przez bioinduktory i przesyłane do mikroprocesoru podłączonego urządzenia w celu dokładnej analizy. Technologia oparta jest na analizie spektralnej wzorcowego pola magnetycznego.

OPIS TECHNOLOGII

Mezator M1 wykorzystuje technologię NLS (system nieliniowej diagnostyki). Fale elektromagnetyczne pozwalają na zidentyfikowanie ognisk zapalnych. Badanie z wykorzystaniem tej technologii jest nieinwazyjne, bezbolesne, bezpieczne i maksymalnie precyzyjne.

Dzięki NLS można określić stan tkanek, narządów, komórek z niemal 95% precyzją. Zaletą takiego badania jest możliwość wykazania nieprawidłowości w pracy organizmu nie tylko na etapie rozwoju choroby, ale i długo przed nią – rozpoczęcia działania na wcześniejszym etapie.To pozwala na postawienie odpowiednie diagnozy i dobranie terapii.

FUNKCJE MEZATOR M1®

Mezator M1®, wykorzystując technologię NLS i fale elektromagnetyczne, pozwala na dokładną analizę stanu zdrowia i otrzymanie obrazu pracy ludzkiego organizmu. Posiada program walki z procesem chorobowym

Mezator M1®:

 • wskazuje odpowiednie dla osoby badanej środki lecznicze, alopatyczne, ziołowe, naturalne i homeopatyczne
 • analizuje struktury, organy, komórki, narządy, tkanki i układy
 • wykazuje obecność i poziom wirusów, bakterii, hormonów, grzybów, infekcji, pasożytów czy alergenów, z określeniem ich dokładnej lokalizacji w organizmie (jeden z najwyższych wskaźników na rynku, aż 95% dokładności)
 • identyfikuje rodzaj pasożytów , wirusów , bakterii
 • analizuje pokarmy oraz ich wpływu na obraz organizmu
 • identyfikuje ogniska infekcji i zakażeń w celu podjęcia dalszego leczenia
 • potrafi zdiagnozować ponad 120 tysięcy różnych dolegliwości, chorób, nieprawidłowości i odchyleń od normy zdrowotnej
 • posiada wbudowane terapie przeciwbólowe , przeciw patologii
 • funkcja replikacji tworzenia preparatów bioinformacyjnych
 • dostarcza wyniki w czasie rzeczywistym, po krótkim, bezbolesnym badaniu

CERTYFIKATY

PARAMETRY TECHNICZNE

 • 688 jednostek chorobowych
 • 916 suplementów
 • 1498 leków homeopatycznych
 • 967 alergenów / alopatia
 • 3 381 łącznie wszystkich preparatów i częstotliwości do reprintu
 • 877 raportów dotyczących organów
 • 194 patogenów do wykrycia
 • 120 000 możliwych testów do wykonania
 • zakres częstotliwości działania 5,45-5,51GHz
 • zasilanie 9-12 v 500 mA
 • skanowanie jednego organu zajmuje 2-3 s.
 • skanowanie całego organizmu zajmuje ok. 20 min

  Oprogramowanie, metody szkoleniowe i instrukcja obsługi dostępne są w trzech językach: angielskim, niemieckim i polskim

Dla naszych klientów udostępniamy darmową aplikację dostępną w google Play i Appstore, Mezator M1 help tools zawiera filmy instruktażowe, instrukcje obsługi, sekcję pytań i odpowiedzi jak i wiele więcej. Co więcej aplikacja dostępna jest w trzech językach: Angielskim, Niemieckim oraz Polskim.

CO OTRZYMUJESZ

Mezator M1® to nie tylko urządzenie – to cały pakiet diagnostyczny!

Pakiet Mezator M1 to:

 •  fabrycznie nowe urządzenie Mezator M1®, gotowe do pracy
 •  pakiet reklamowy do wykorzystania na diagnozujmy.pl
 • szczegółowe szkolenie z obsługi urządzenia
 • wbudowana, kompleksowa baza danych z informacjami o parafarmaceutykach, lekach, ziołach i suplementach diety, które warto zaoferować pacjentowi
 • consulting i wsparcie ekspertów
 • trzyletnia, pełna gwarancja na urządzenie
 • darmowa aplikacja z poradnikiem w AppStore i Google Play, w językach: polskim, angielskim lub niemieckim
Mezator Rollup

Placówek diagnostycznych w Polsce wyposażyło się w Mezator M1 do końca 2018 r.

UWAGA NA PODOBNE URZĄDZENIA!

Zamów kontakt

OPINIE

Z-01

mgr inż. Julia Siwiak

Naturoterapeuta, technik analityki medycznej

http://natur-med.pl/

Z wykształcenia jestem naturopatą oraz technikiem analityki medycznej. Od lat wykonuję mikroskopowe badanie żywej kropli krwi. Jest to bardzo cenne badanie, które daje informacje o ogólnym stanie zdrowia pacjenta. Badanie to nie jest wystarczające jeśli chodzi o poważne problemy zdrowotne. Stąd postanowiłam poszerzyć swoją działalność o urządzenie, które pomogło by mi w diagnostyce skomplikowanych jednostek chorobowych.

Moje poszukiwania trwały kilka lat, a wszystkie dostępne urządzenia nie przemawiały do mnie w 100 procentach. Ponad rok temu polecono mi Mezator M1®, biorezonansowy skaner diagnostyczny, na który się zdecydowałam. Na tą chwilę przeprowadziłam kilkaset badań urządzeniem Mezator M1®. Bardzo lubię z nim pracować, ponieważ badanie jest krótkie i bezinwazyjne, a diagnoza niesamowicie szybka i trafna. Urządzenie Mezator M1® ma również funkcję Metaterapii czyli biostymulacji organizmu pomocnej w wielu dolegliwościach takich jak bóle głowy, choroby bakteryjne czy wirusowe, zaburzenia pracy różnych organów, osłabienie, zmęczenie oraz wiele innych.

Ponadto skaner posiada funkcję sprawdzenia działania oraz dawki leków i suplementów, co pomaga pacjentom w doborze odpowiednich produktów. Urządzenie Mezator M1® jest moim nieodłącznym narzędziem pracy.

Z-04 (1)

Alicja Kasperczyk

mgr Biologii, diagnosta

http://almedico.pl/

 

Na urządzeniu M1 pracuję już ponad rok (byłam jedną z pierwszych osób, które zdecydowały się na jego zakup w Evitum). Kupując sprzęt wiedziałam, że jest to jedno z najnowocześniejszych urządzeń wykorzystujących technologię NLS i spodziewałam się zarówno wysokiej jakości pracy jak też dokładności wyników . Jednak praca na nim przewyższyła moje wstępne oczekiwania !

Wyniki testów potwierdzają wysoką wiarygodność badań, w kilku przypadkach udało się zdefiniować problem zdrowotny , którego Klientowi nie udało się zdefiniować poprzez klasyczne badania diagnostyki obrazowej jak też analitykę z krwi. Doskonałym wsparciem pracy na M1 jest test Quantum, który określa bardzo istotne czynniki biochemiczne z krwi, które nie są zlecane przez lekarzy a mają kluczowe znaczenie dla zachowania zdrowia czy wyleczenia już istniejącego schorzenia.

M1 polecam szczególnie dla diagnostów/lekarzy do wykrywania pasożytów – jest niezawodny.Jestem bardzo zadowolona z pracy na obu urządzeniach.

 

Z-02 (1)

Jolanta Stefańska

Dietetyka i Medycyna Alternatywna Diet-A-Med

http://www.diet-a-med.pl/

Od ponad roku pracuję na urządzeniu MEZATOR M1 i już nie wyobrażam sobie pracy bez niego.

Jestem dietetykiem, więc wykorzystuję wszystkie jego możliwości w kontaktach z klientami. To proste w obsłudze, wygodne dla klienta urządzenie, wymaga tylko założenia słuchawek, w które wmontowane zostały czujniki sczytujące sygnały z komórek mózgowych i przesyłające je do pamięci komputera. Odczyt skanu i podgląd graficzny zaznaczonych do skanowania obszarów ciała uzyskuję w bardzo krótkim czasie, bo zaledwie w ciągu kilku minut. Możliwości jest wiele, bo ok.100 tys. punktów pomiarowych.

Jeżeli wywiad z klientem nie daje mi pełnego obrazu przyczyn jego dolegliwości, Mezator M1 umożliwia mi szukanie pierwotnej przyczyny takiego stanu. Skanuję wówczas nie tylko narządy, ale także układy przekrojowe, głębokie tkanki, komórki, itp., szukam gdzie jest zablokowany przepływ energii, uniemożliwiający prawidłową pracę organu, jakie są obciążenia mikroorganiczne (bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty) oraz za pomocą Vegeto Testu sprawdzam , jaki mają wpływ na ten organ, czy występują alergie, jakie to alergie-pokarmowe, wziewne, środowiskowe, czy jest obciążenie metalami ciężkimi i związkami chemicznymi, jaka żywność może wspierać terapię a która ją zaburza.

Wykorzystując analizę biochemiczną mam podgląd, które wskaźniki (witaminy, minerały, aminokwasy, hormony) są w normie, a które od niej odbiegają i wówczas sugeruję pacjentowi wizytę i konsultację u lekarza pierwszego kontaktu lub wykonanie dodatkowych badań laboratoryjnych. Urządzenie daje kilka wariantów badania pacjenta, poza skanem organów anatomicznych( od podstawowego poprzez szczegółowe do naukowego), można korzystać z wiedzy medycyny chińskiej i zbadać czakry, twarz, źrenice oraz wykorzystać do badania grupę krwi czy znaki zodiaku a także urządzenie pozwala na wybór problemów, dolegliwości zgłaszanych przez klienta. Grupą krwi posiłkuję się zawsze w swojej pracy zawodowej, bo sugeruje obciążenia narządów i układów więc włączam je do diagnozy. Często na samym początku korzystam ze skanowania punktów akupunkturowych metodą Volta, umożliwia to szybkie znalezienie ukrytych zaburzeń energetycznych w ciele i jednocześnie skraca czas poszukiwania problemów w poszczególnych organach.


Oprócz diagnozowania patomorfologii (chorób i zaburzeń w ciele), mikrobiologii, alergii , Mezator M1 umożliwia wykonanie terapii biorezonansowej, tzw. metaterapii zaburzonych energetycznie organów, tkanek i komórek i daje możliwość przywrócenia pamięci komórkowej na poziomie zdrowej komórki lub wykonanie autoterapii czyli wyboru pojedynczego organu, komórki czy tkanki w celu ich doenergetyzowania z jednoczesną możliwością analizy porównawczej, czyli na jakim poziomie ( wartości w procentach) przywrócono energetykę skanowanego obszaru i jaką uzyskaliśmy poprawę w porównaniu do stanu początkowego.
Są to metody, które zastosowane u pacjenta pozwalają na skuteczne aktywowanie samoleczenia organizmu i wspomaganie procesu usuwania toksyn, jednocześnie przyspieszają efekty terapii, leczą przyczynę choroby nie skupiają się na objawach, pomagają także w walce z bólem. Zarówno metaterapię i autoterapię stosuję u większości swoich klientów z bardzo dobrym skutkiem w różnych przypadkach, jednak najczęściej w problemach trawiennych, chorobach z autoagresji, różnych stanach zapalnych- krtani, oskrzeli, stawów. Naprawa energetyczna m.in. ścian i gruczołów żołądka, ścian dwunastnicy i jelit, komórek wątroby, gruczołów trzustki przywraca prawidłową pracę tych organów i usuwa dolegliwości bólowe.


MEZATOR M1, to urządzenie na miarę XXI wieku, jest urządzeniem wielofunkcyjnym oprócz ww. możliwości ma jeszcze kilka wartych uwagi i wykorzystania funkcji w pracy zarówno dietetyka, jak i w różnych profesjach związanych ze zdrowiem. Urządzenie daje możliwość indywidualnego wyboru suplementów (na chorobę lub mikrobiologię) z grupy alopatycznej, homeopatii, fitoterapii, litoterapii zapisanej w pamięci komputera lub wykorzystując pojemnik do Vegeto tesu można testować dowolne suplementy jak i suplementy przyniesione przez klienta. Ponadto za pomocą tzw. Vegeto testu urządzenie pomaga w ocenie zasadności stosowania leków, suplementów i innych elementów terapeutycznych oraz możliwość określenia dawki leczniczej dla danego stanu zaburzeń chorobowych.


Kolejną funkcję tzw.„repiner” wykorzystuję do naprawy mocno zablokowanych energetycznie organów oraz jako wspomagającą terapię, poza suplementacją, w usuwaniu szkodliwych patogenów-pasożyty, grzyby, itp.
Reasumując, MEZATOR M1 , to urządzenie o szerokim spektrum zastosowań zarówno w diagnostyce chorób i dolegliwości, naprawie uszkodzonych organów, w stanach bólowych różnego pochodzenia, ponadto jest doskonałym narzędziem do zastosowania daleko posuniętej profilaktyki zdrowotnej (podkreślam iż skanowane zaburzenia na poziomie komórkowym wyprzedzają niejednokrotnie objawy w ciele fizycznym na kilka do kilkanaście lat). Zachęcam do wykorzystywania całego spektrum możliwości tego urządzenia w pracy zawodowej osób związanych z medycyną konwencjonalną jak i medycyną naturalną. Urządzenie to ułatwi nie tylko pracę diagnostyczną, naprawczą ale przyniesie ogromną satysfakcję i zadowolenie klientów w profesjonalnym i holistycznym podejściu do zdrowia.

Z-03

Włodzimierz Grzeszczak

Specjalista w zakresie medycyny naturalnej. Dyplomowany bioenergoterapeuta, masażysta oraz radiesteta. Autor książki „Leczenie naturalne”

Po 37 latach mojej aktywnej działalności i badań bioenergetycznych oraz praktyki terapeutycznej z pacjentami na trzech kontynentach, dzięki Evitum wszedłem w posiadanie niesamowitego urządzenia do komputerowej diagnostyki organizmu.

Mezator M1 to wspaniałe urządzenie diagnostyczne działające na zasadzie rezonansu magnetycznego jest nie tylko bezpieczne dla badanego i badającego ale dostarcza olbrzymią ilość informacji o stanie zdrowia. Umożliwia zapoznanie pacjenta z jego schorzeniami i dolegliwościami występującymi aktualnie i tymi, które mogą pojawić się w niedalekiej przyszłości, a także z metodami likwidacji istniejących zagrożeń dla zdrowia.

FAQ

Mezator M1® wykorzystuje technologię NLS i fale elektromagnetyczne. System posiada kombinację, różnych specjalnie modulowanych oscylacji magnetycznych zarejestrowanych na matrycy. Podstawą rozwoju koncepcji tego systemu była naukowa hipoteza, że ciało ludzkie jest w stanie reagować na promieniowanie zewnętrzne. To wyjątkowy system analityczny, który samodzielnie wykrywa defekty i patologie w narządach i komórkach ciała. Pozwala na przeprowadzenie krótkiego badania, podczas którego pacjent zostaje w nieinwazyjny sposób podłączony do urządzenia w celu analizy składu i stanu organizmu. Urządzenie po ok. 20 minutach zwraca wyniki, które zostają poddane diagnozie i dalszym rekomendacjom w kwestii leczenia.

Mezator® jest znakiem prawnie chronionym i zarejestrowanym na rzecz MADECT LTD z siedzibą w Londynie. Jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem marki Mezator M1® w Polsce i jako spółka nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za sprzęt zakupiony od innych podmiotów. Urządzenia mogą różnić się specyfikacją lub ceną, jednak nie mają naszej gwarancji i nie należy ich łączyć z marką Mezator®. Zachęcamy do zakupu oryginalnych urządzeń Mezator.

Urządzenie Mezator M1® wspiera diagnostów w doborze terapii, także naprawczych. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii i oprogramowaniu jest łatwy i intuicyjny w użyciu.  Analizuje, przewiduje i pomaga w trosce o zdrowie pacjenta.

Nie jest to intencją producenta urządzeń. Urządzenie M1 jest systemem analityczno-pomiarowym posiadającym certyfikat CE Unii Europejskiej jak i deklarację zgodności WE

Przy zakupie kilku urządzeń lub dłuższej współpracy, oferujemy atrakcyjne rabaty. Jeśli jesteś zainteresowany negocjacjami cenowymi, zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowo, możesz skorzystać z oferty ratalnej lub leasingu operacyjnego.

W pakiecie z urządzeniem otrzymujesz specjalistyczne szkolenie, które przeprowadzi Cię przez etapy korzystania z Mezator M1®. Jeśli po szkoleniu korzystanie z urządzenia nadal będzie sprawiało Ci kłopoty, możesz liczyć na naszą pomoc.

Serwis urządzeń znajduje się na terenie Polski we Wrocławiu.

Po zakupie urządzenia możesz liczyć na support techniczny ze strony dedykowanego urządzeniu zespołu. Z przyjemnością udzielimy Ci dodatkowych informacji, rozwiążemy także ewentualne problemy związane z użytkowaniem urządzenia.

Tak. Do wyboru mamy aż trzy sposoby finansowania urządzenia: oprócz leasingu operacyjnego możesz zapłacić za Mezator M1® gotówką lub skorzystać z płatności ratalnej realizowanej we współpracy z bankiem Nest Bank

Wyniki badania przeprowadzonego dzięki Mezator M1® mogą być świetną bazą do wysnucia poprawnej diagnozy, ustalania kroków terapii, dalszych etapów leczenia bądź weryfikacji obecnych działań.

Kuracja falami elektromagnetycznymi sprawdzi się w kuracji między innymi chorób zwyrodnieniowych czy autoimmunologicznych. Eliminuje także przewlekłe bóle, stany zapalne i infekcje. Pomoże w walce z dolegliwościami o podłożu alergicznym, depresyjnym czy migrenowym.

Mezator M1® będzie nowoczesnym dodatkiem dla gabinetów terapeutycznych.

Osoba testowana winna przybyć do placówki diagnostycznej na czczo minimum 4 godziny po posiłku, podczas wywiadu diagnosta ma obowiązek przedstawić przeciwwskazania do wykonania testu na urządzeniu Mezator M1®. Jeśli nie występują test może zostać przeprowadzony. Pacjent zdejmuje wszelkie metalowe dodatki w postaci biżuterii , zegarków etc. Następnie diagnosta zakłada na głowę osoby testowej bioinduktory wyglądem przypominające słuchawki. W zależności od formy testu trwa on od kilku minut do kilkunastu i jest w pełni bezbolesny.

Skanowanie narządów trwa do ok. 20 minut. Skan pojedynczego organu to 2-3 sekundy.

Badanie jest zupełnie bezbolesne i nieinwazyjne, co sprawia, że Mezator M1® jest jednym z najlepszych i najbardziej polecanych urządzeń diagnostycznych na rynku.

Badanie zwraca wyniki o poziomie dokładności niemal 95%. To stanowi wstęp do postawienia diagnozy, ustalenia terapii bazującej na dokładnych wynikach analizy organizmu i rozpoczęcia odpowiedniego leczenia.

Urządzenia możesz znaleźć w wybranych gabinetach diagnostycznych, salonach odnowy biologicznej, placówkach terapeutycznych i medycznych na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać listę miejsc, w których możesz umówić się na badanie z wykorzystaniem Mezator M1® .

W pakiecie z Mezator M1® otrzymujesz trzyletnią gwarancję na zakupione urządzenie.

Nasza firma przeprowadza cykliczne, bezpłatne prezentacje naszych urządzeń na terenie kraju.

Staramy się dostarczyć wyjątkowe wizualizacje i informacje, ale jeżeli to nie jest dla Ciebie wystarczające działanie, skontaktuj się z nami w celu wypracowania pozytywnego rozwiązania.

 • metalowe implanty
 • rozrusznik serca/ zastawka serca
 • ciąża
 • choroba zakrzepowa
 • pompa insulinowa na stałe
 • epilepsja
 • menstruacja
 • dzieci do 5 roku życia
 • chorzy w opatrunkach gipsowych bez względu na przyczynę
 • choroby psychiczne
 • choroby przebiegające równolegle z zaburzeniami psychicznymi
 • choroby układu nerwowego o ostrym przebiegu
 • stany po przebytych wielokrotnych udarach mózgu
 • nerwica z natręctwami
 • zaburzenia osobowości
 • psychozy
 • klipsy naczyniowe
 • implant ślimakowy
 • implanty elektroniczne