Doktor R. Voll, to lekarz, badacz i naukowiec niemieckiego pochodzenia. Poświęcił swą karierę poszukiwaniom skutecznych i bezpiecznych metod diagnostycznych, pozwalających trwale poprawiać kondycję organizmu oraz eliminować niechciane dolegliwości i choroby. Od Papieża Pawła VI otrzymał złoty medal „Za wybitne zasługi wobec cierpiącej ludzkości i opracowanie metody diagnostyki i terapii elektropunkturowej”, ponadto otrzymał medal Gufalanda w RFN i wiele innych odznaczeń. Zaprojektowana i wdrożona przez dr Volla metoda elektropunktury (EAV), to stosowany z sukcesem w ponad 30 krajach na świecie sposób przedklinicznej diagnostyki zdrowotnej.

EAV łączy w sobie teoretyczną i praktyczną wiedzę, czerpiąc z dorobku wschodniej i zachodniej medycyny. Metoda pozwala na wykrycie choroby na postawienie przedklinicznej diagnozy, zanim jeszcze nastąpią jej kliniczne objawy. Dzięki temu można dobrać odpowiednią terapię, wspierającą organizm w walce z jego słabościami – eliminując zagrożenie zdrowia. Metoda współgra doskonale z medycyną naturalną, umożliwiając testowanie suplementów i naturalnych środków medycznych, nie wywołujących żadnych skutków ubocznych, a pozwalających na osiągnięcie maksymalnego skutku medycznego.

Metoda dr Volla jest w pełni bezpieczna, bezinwazyjna, bezbolesna i w żaden sposób nie naraża pacjenta na niechciane efekty uboczne. Metoda Volla EAV pozwala wykryć w organizmie infekcje pleśniowe, pasożyty, toksyny i zanieczyszczenia, grzyby, pierwotniaki, ogniska zapalne we wszystkich narządach, metale ciężkie i wszystko to, co zakłóca naturalną równowagę. W ten sposób,poznając obciążenia własnego organizmu jesteśmy w stanie rozpocząć walkę z poszczególnymi dolegliwościami i kompleksowo oczyścić organizm, działając profilaktycznie, eliminujemy zagrożenie zawałów, cukrzycy, nadciśnienia tętniczego, otyłości, depresji i stanów lękowych oraz wielu innych schorzeń.

Przyjrzyj się swojemu organizmowi z bliska, zrób w swoim ciele generalne porządki – odzyskaj kontrolę i ciesz się pełnym zdrowiem!