< Poprzednie produkty

Mezator Freq 1
Mezator Freq 2

Mezator Freq

Prowadzisz aktywny tryb życia i troszczysz się nie tylko o swój umysł, ale także ciało? A może jesteś fizjoterapeutą lub trenerem i chcesz zaoferować swoim klientom dodatkową usługę? Poznaj urządzenie Mezator Freq, które pozwoli na efektywny relaks mięśni i całego organizmu.
W zestawie znajdują się: urządzenie Mezator Freq, zestaw elektrod (2x duże, 2x mini, 2x klipsy), kabel do podłączenia elektrod, bateria zasilająca, woreczek, pudełko, instrukcja obsługi w języku polskim, angielskim, niemieckim.
1430.00 

Mezator Freq

Mezator Freq 2
Prowadzisz aktywny tryb życia i troszczysz się nie tylko o swój umysł, ale także o ciało? Sprawdź nasze nowe urządzenie Mezator Freq, które pozwoli na efektywny relaks mięśni i całego organizmu zawsze i wszędzie!
Zestaw zawiera: urządzenie Mezator Freq, zestaw elektrod (2x duże, 2x mini, 2x klipsy), kabel do podłączenia elektrod, baterię zasilającą, woreczek, pudełko, instrukcję obsługi w języku polskim, angielskim, niemieckim.
1430.00 
Mezator Freq 4
Mezator Freq 5
Mezator Freq 6

Mezator Freq bazuje na metodzie zwanej protokołem doktora Rife’a. Reakcje chemiczne w komórkach będące wynikiem przyjmowania pożywienia, przyczyniają się do powstawania prądu elektrycznego. To właśnie prądy energii elektrycznej o niskim natężeniu stanowią klucz do zdrowia. Pobudzają i kontrolują reakcje chemiczne, dzięki którym substancje odżywcze są transportowane do komórek i zaopatrują je w niezbędne substancje odżywcze. Stymulacja mikroprądami pozwala nie tylko na lepsze i efektywniejsze odżywienie komórek, ale także usuwanie z nich zbędnych substancji i toksyn. To z kolei wpływa na lepsze samopoczucie oraz kondycję.

Mikroprądy, zwane też elektryczną stymulacją nerwowo – mięśniową, są prądami o niskim natężeniu: od 10 do 500 uA. Badania naukowe wykazały, że impuls mikroprądów powoduje wzrost ATP w organizmie.

ATP to wielofunkcyjny koenzym, nośnik energii używanej w metabolizmie komórki odgrywający rolę w wewnątrzkomórkowym transporcie energii. Posiada również właściwości wpływające korzystnie na proces gojenia się ran, zrastania i regeneracji kości, tkanek oraz zmniejszenia odczuwania bólu. Mezator Freq m.in. usuwa toksyny, uśmierza ból, przyspiesza gojenie się ran.Więcej o protokole dr Rife’a dowiesz się klikając tutaj.

Korzyści
ze stosowania
urządzenia Freq
Usuwanie toksyn

Wybijanie pasożytów

Uśmierzanie bólu

Przyspieszanie
gojenia się ran

Przyspieszanie regeneracji
i wzrostu kości

Niwelowanie bólu stawów

Rozluźnienie mięśni

Lepsze samopoczucie

Regeneracja mięśni

Mezator Freq bazuje na naukowej metodzie zwanej protokołem doktora Rife’a. Reakcje chemiczne w komórkach będące wynikiem przyjmowania pożywienia, przyczyniają się do powstawania prądu elektrycznego. Prądy energii elektrycznej o niskim natężeniu stanowią klucz do zdrowia. Pobudzają i kontrolują reakcje chemiczne, dzięki którym substancje odżywcze są transportowane do komórek i zaopatrują je w niezbędne substancje odżywcze. Stymulacja mikroprądami pozwala nie tylko na lepsze i efektywniejsze odżywienie komórek, ale także usuwanie z nich zbędnych substancji i toksyn.

Dowiedz się więcej o protokole dr Rife’a tutaj.

Korzyści ze stosowania urządzenia Freq
Usuwanie toksyn

Wybijanie pasożytów

Uśmierzanie bólu

Przyspieszanie gojenia się ran

Mezator Freq 7
Jak wygląda terapia?
Terapia z Mezator Freq jest bezbolesna, nieinwazyjna i bezpieczna. Urządzenie posiada trzy pary elektrod: prostokątne przeznaczone na plecy, okrągłe na nadgarstki oraz klipsy na uszy.

Aby rozpocząć terapię, należy podłączyć wybrane elektrody do urządzenia i umieścić je na ciele. Następnie należy ustawić pokrętłem odpowiednią częstotliwość fal. Początkowo można poczuć delikatne łaskotanie. Warto jednak dodać, że terapia to chwila relaksu – podczas niej trzeba więc siedzieć lub leżeć i odprężyć się. Już po krótkim czasie Pacjent odczuje znaczącą różnicę w swoim samopoczuciu. Co ważne, urządzenie Mezator Freq możesz zabrać ze sobą na wizytę w domu Pacjenta.

Jak wygląda terapia?
Terapia z urządzeniem Mezator Freq jest bezbolesna, nieinwazyjna i bezpieczna. Urządzenie posiada trzy pary elektrod: prostokątne przeznaczone na plecy, okrągłe na nadgarstki oraz klipsy na uszy. By rozpocząć terapię należy podłączyć wybrane elektrody do urządzenia i umieścić je na ciele. TNastępnie należy ustawić pokrętłem odpowiednią częstotliwość fal. Początkowo można poczuć delikatne łaskotanie. Terapia to chwila relaksu – należy siedzieć lub leżeć
i odprężyć się.
Specyfikacja
produktu
Wymiary
13 x 8 x 2,5 cm
Gwarancja
36 miesięcy
Materiały konstrukcyjne
plastik
Natężenie prądu
10 - 500 uA
Język instrukcji obsługi
polski, angielski, niemiecki
Certyfikaty
Mezator Freq posiada dwa certyfikaty: Certyfikat Zgodności CE oraz Deklarację Zgodności UE.
Mezator Freq 8
Mezator Freq 9
Czy to urządzenie
jest dla mnie
odpowiednie?

Mezator Freq jest bardzo intuicyjny, dlatego bez problemu z jego obsługą radzą sobie zarówno profesjonalni praktycy medyczni, jak i użytkownicy indywidualni. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy do jego stosowania.

Nie masz pewności, czy Mezator Freq jest urządzeniem, jakiego potrzebujesz? Wypełnij ankietę– pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję.

Certyfikaty
Mezator Freq posiada 2 certyfikaty: Certyfikat Zgodności CE oraz Deklarację Zdogności UE.
Mezator Freq 8
Mezator Freq 9
Czy urządzenie jest dla mnie?
Mezator Freq to bardzo proste w obsłudze urządzenie. Jest optymalne zarówno dla profesjonalnych praktyków medycznych, jak i użytkowników indywidualnych. Wiedza specjalistyczna nie jest wymagana do jego stosowania.

Nadal się wahasz? Wypełnij naszą ankietę, dzięki której pomożemy Ci wybrać urządzenie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom.

Mezator Freq accessories
Mezator Freq 12
Zestaw elektrod
50 zł
Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.
Akcesoria do urządzenia Freq
Mezator Freq 12
Zestaw elektrod
50.00