Biorezonansowy Skaner Diagnostyczny

Mezator M1

Zupełnie nowe, rewolucyjne rozwiązanie na rynku urządzeń diagnostycznych. Badanie metodą rezonansu jeszcze nigdy nie było tak intuicyjne i dokładne.

Mezator M1 pracuje w technologii NLS, wykorzystując najnowsze oprogramowanie

O Analizatorze Mezator M1

Dzięki badaniu za pomocą Mezator M1 możliwe jest przeprowadzenie dokładnej analizy stanu zdrowia i wysnucie wniosków prowadzących do prawidłowej diagnozy i odpowiedniego leczenia.

 

UWAGA NA PODOBNE URZĄDZENIA!

Pozwala na badanie struktur, tkanek, organów, komórek, narządów i całych układów. Dodatkowo, badanie wykazuje poziom i obecność alergii, hormonów, wirusów, bakterii, pasożytów, grzybów i infekcji z określeniem ich dokładnej lokalizacji (95% dokładności, jeden z najwyższych wskaźników na rynku).

Wykazuje możliwość zdiagnozowania 120000 różnych dolegliwości i nieprawidłowości, a także obserwacji sytuacji w czasie rzeczywistym za pomocą wizualizacji. Równie interesującą funkcją jest analiza pokarmów i ich wpływu na organizm, co pozwala na wprowadzenie balansu w diecie pacjenta. Dzięki szybkiej diagnozie możliwe jest wyeliminowanie ognisk infekcji i zapobieganie rozprzestrzenianiu się dolegliwości.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.

Gdzie sprawdzi się Mezator M1?

Gabinety lekarskie

Gabinety lekarskie

Placówki medyczne

Kliniki i placówki medyczne

Uzdrowiska

Uzdrowiska

Placówki edukacyjne i szkoły

Placówki edukacyjne i szkoły

SPA i centra kosmetyczne

SPA i centra kosmetyczne

Przedmioty prowadzące bezpośrednią sprzedaż zdrowej żywności

Przedmioty prowadzące bezpośrednią sprzedaż zdrowej żywności

Kompleksowa baza danych

Mezator M1 wyposażony jest w kompleksową bazę danych z informacjami o lekach, ziołach, parafarmaceutykach i suplementach diety przydatnych w potencjalnej przyszłej kuracji pacjenta.

Mezator M1 jest rozwiązaniem dla różnego rodzaju biznesu. Dlatego niezależnie od tego, czy prowadzisz działalność w sektorze medycznym, kosmetycznym czy uzdrowiskowym, nasze urządzenie będzie świetnym uzupełnieniem Twojej oferty.
Wraz z Mezatorem M1 otrzymujesz wsparcie ekspertów, trzyletnią gwarancję i nieograniczone możliwości aktualizacji oprogramowania. To nowoczesne, bezpieczne i nieinwazyjne urządzenie przyniesie wiele satysfakcji zarówno Tobie, jak i Twoim pacjentom.

Wygodniejsza obsługa klienta, wyższa dokładność, większa elastyczność raportów i badania, powiększona baza danych i prędkość skanowania sprawia, że Mezator M1 jest idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących rozwijać swoją działalność w oparciu o najlepsze technologie.

Mezator Rollup

Rollup gratis przy zakupie urządzenia MEZATOR M1 przez podmioty prowadzące własne placówki diagnostyczne.

1

Dla naszych klientów udostępniamy darmową aplikację dostępną w google Play i Appstore, Mezator M1 help tools zawiera filmy instruktażowe, instrukcje obsługi, sekcję pytań i odpowiedzi jak i wiele więcej. Co więcej aplikacja dostępna jest w trzech językach: Angielskim, Niemieckim oraz Polskim.