o_nas

W Evitum realizujemy misję profilaktyki i diagnostyki zdrowotnej. Naszym głównym celem jest wspieranie naszych klientów w trosce o zdrowie, udostępniając im najnowocześniejsze , unikalne metody diagnostyczne. Wykrywamy problemy zdrowotne , zanim dadzą pierwsze objawy.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce produktów MEZATOR ®

W Evitum zajmujemy się między innymi:

Sprzedażą urządzeń do diagnostyki organizmu – oferta ta jest kierowana do podmiotów zainteresowanych rozszerzeniem dotychczasowych usług bądź chcących realizować się zawodowo w przyszłościowej branży jaką jest z pewnością biomedycyna informacyjna. Więcej na temat urządzeń do diagnostyki organizmu znajdą Państwo w zakładce Urządzenia do diagnostyki organizmu.

Szkoleniami – posiadasz urządzenie do diagnostyki organizmu ale chciałbyś utwierdzić się w posiadanej wiedzy lub nie jesteś pewny czy pracujesz w sposób poprawny ? Zachęcamy do odbycia szkolenia , każde szkolenie zakończone wystawieniem imiennego certyfikatu potwierdzającego zdobytą wiedzę. Więcej na temat urządzeń do diagnostyki organizmu znajdą Państwo w zakładce Szkolenia.

Zapraszamy do współpracy.

Urządzenia w rozumieniu Ustawy z Dnia 20 Maja 2010 r. o Wyrobach Medycznych DZ.U.NR.107 Poz. 679 A z późniejszymi zmianami nie są urządzeniami medycznymi. Urządzenia te są urządzeniami analityczno-pomiarowymi i mogą być używane na własną odpowiedzialność obsługującego, a Dystrybutor i Producenci nie ponoszą odpowiedzialności za efekty testów i terapii. Test urządzeniem nie zastępuje badania lekarskiego. Zawsze kontaktuj się ze swoim lekarzem.