Szkolenia

Szkolenia

Szkolenia wykonywane są przez diagnostów posiadających medyczne wykształcenie z wieloletnią praktyką, regularnie podnoszący swoje kwalifikacje na zagranicznych kursach. Każda osoba otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursu w naszej firmie.

Jeśli chcesz poznać metody lecznicze i diagnostyczne i stać się specjalistą w tej dziedzinie zapraszamy na szkolenia.

Pamiętaj branża biomedycyny informacyjnej rośnie z każdym rokiem o kilkanaście kilkadziesiąt %. Nie daj się wyprzedzić konkurencji i podnieś swoje kwalifikacje już dzisiaj.

Przygotowaliśmy kilka programów, wpisujących się w potrzeby naszych Klientów:

Metoda EAV wg dr Volla

Przedkliniczne diagnozowanie metodą elektroakupunktury EAV. Pozwala w błyskawiczny sposób zdiagnozować problem oraz dobrać odpowiednią terapię, która go rozwiąże. Szybka, bezpieczna i efektywna metoda, pozwalająca poznać swój organizm i jego słabości. Jest to szkolenie dla osób chcących pracować na urządzeniu SALVIA.

Szkolenie trwa 1 dzień, koszt 1200zł

Dowiedz się więcej

Metoda elektrodermalna Diacom

Metoda diagnozy za pomocą skanera diagnostycznego Diacom. Sprawna i wyjątkowo szybka analiza pełnego stanu organizmu. Pozwala zdefiniować bilans bioenergetyczny każdego organu. Badanie przebiega w bezbolesny, nieinwazyjny i bezpieczny sposób. Obejmuje również Terapię EHF oraz Metaterapię (likwidacja pasożytów, grzybów, bakterii i wirusów za pomocą Diacom FREQ).

Szkolenie trwa 2 dni, koszt 3300zł

Dowiedz się więcej

Szkolenie na Mezator

Metoda diagnozy za pomocą biorezonansowego skanera diagnostycznego Mezator. Analiza pokarmów i ich wpływu na organizm. Szkolenie przygotowuje do prowadzenia testów diagnostycznych. Obejmuje dokładną analizę stanu zdrowia, diagnozowanie chorób i dobór odpowiedniego leczenia, a także ocenę skuteczności terapii poprzez analizę porównawczą. Prezentacja funkcji vegetotestu – dobieranie leków farmaceutycznych, homeopatycznych, ziół, nutriceutyków, parafarmaceutyków, suplementów diety, jak również dobór najskuteczniejszych terapii. Wykrywanie pasożytów, wirusów, bakterii, infekcji i grzybów oraz ich lokalizacji w poszczególnych narządach. Przedstawienie programu Metaterapia, który wspiera działanie przeciwbólowe.

Szkolenie trwa 2 dni, koszt 4000 zł

Dowiedz się więcej

Metoda technologii NLS

Metoda diagnozy za pomocą biorezonansu magnetycznego. Trójwymiarowy obraz skanowanych organów. Kompleksowa analiza wskaźników biochemicznych. Wzbogacona o analizę entropiczną – monitoring stopnia zaawansowania choroby. Funkcja vegetotestu – oceny negatywnych i pozytywnych czynników chorobotwórczych lub terapii. Umożliwia bezpieczne, beinwazyjne i bezbolesne badanie. Szkolenie pozwala na poznanie technik pracy na urządzeniach do diagnostyki biorezonansu NLS, np. Scaner Cell ,3D NLS , 3D CELL , 9D NLS i inne.

Szkolenie trwa 2 dni, koszt 3300 zł

Dowiedz się więcej